مقایسه تیگو8 پرو و تیگو7 پرو

قبل از هر چیز در این مقاله دوست دارم بیطرفانه مشتری عزیزمان را در خصوص مقایسه تیگو7 پرو و تیگو8 پرو به صورت کاملا شفاف راهنمایی کنیم . سپند خودرو برای افزایش اطلاعات افراد در خصوص مقایسه برخی خودروها نیز مطالبی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید، پیش از خرید این خودروها آن‌ها را با هم مقایسه کنید. انواع مختلف و متنوع اتومبیل‌های تیگو در سری‌های مختلف با قابلیت‌های پیشرفته‌ای ارائه می‌شوند. تیگو 7 در این میان از قیمت ارزان‌تری برخوردار است. در هر یک از این خودروها آپشن‌هایی وجود دارد که سبب برتری آنها شده است. خودروهای تیگو در دنیای خودروسازی در میان برترین‌ها دسته‌بندی می‌شوند.

 

مقایسه تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو

 

خرید تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

خرید هر یک از این اتومبیل‌ها با شرایط ویژه‌ای که در سپند خودرو پیشنهاد می‌شود، انجام می‌گیرد. شما می‌توانید از این شرایط ویژه به بهترین نحو بهره ببرید. با خرید هر یک از این اتومبیل‌ها بیشترین استفاده‌ها را از آنها به عمل می‌آورید. انواع خودروی تیگو با کیفیت قابل توجهی ارائه می‌شوند. خرید هر یک از آنها با روش‌های قسطی نیز میسر است. این اتومبیل‌ها از نظر ساختاری شباهت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. به همین خاطر برخی از افراد آنها را با هم اشتباه می‌گیرند.

اما در عین حال برخی از ویژگی‌های فنی آنها نیز با هم تفاوت دارد. نسل تیگو 7 با ویژگی‌های خودروهای اسپرت ارائه می‌شد. اما خودروی تیگو 8 اغلب با ساختار مدرن‌تری ارائه شده و اسپرت نیست. در سری اول این اتومبیل‌ها از منحنی‌های بیشتری استفاده می‌شده اما در این سری کمتر این خطوط به چشم می‌خورند.

خرید قسطی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو تحویل فوری

شرایط خرید و فروش اقساط این اتومبیلها در مرکز سپند خودرو با هم مشابه است. هر یک از این اتومبیل‌ها با قیمت بسیار مناسبی در این مرکز خرید به فروش می‌رسند. هر کس که توان خرید نقد این وسایل نقلیه را نداشته باشد از روش‌های قسطی استفاده می‌کند. شما می‌توانید چک‌های معتبری به این کمپانی ارائه دهید. به این ترتیب خرید قسطی خودروهای تیگو 7  و تیگو 8 را به سادگی انجام دهید.

 

خرید قسطی تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو تحویل فوری

 

خرید خودروی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو قسطی و مقایسه محصول

خرید و فروش اقساط تیگو 7 و تیگو 8 پرو با شرایط ویژه‌ای انجام شده و از این رو مشتریان با ساده ترین روش‌ها قادر به خرید آنها خواهند بود. این اتومبیل‌های لوکس و کاربری از نظر قیمت نیز با هم تفاوت دارند. قیمت تیگوی 7 بسیار به صرفه‌تر تعیین شده است. در ادامه بیشتر به هزینه‌های تعریف شده برای این وسایل نقلیه می‌پردازیم. اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

قیمت خودروی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

قیمت این ماشین‌ها به دلیل قابلیت‌های متفاوتی که در هر یک از آنها به کار رفته است، متفاوت تعیین می‌شود. اتومبیل تیگو 8 نسخه جدید کمپانی مربوطه است. در ساختار آن از قابلیت‌های به‌روز دنیای ماشین‌سازی استفاده شده است. از اینرو هزینه تعریف شده برای آن نیز بسیار بیشتر از خودروی تیگو 7 پرو است.

 

خرید خودروی تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو قسطی

 

مقتیسه مشخصات فنی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

برخی از مشخصه‌های فنی هر یک از این خودروها را در زیر مشاهده می‌کنید. سپند خودرو بهترین اطلاعات را از هر یک از آنها در اختیار شما قرار می‌دهد.

  • درب صندوق عقب هر دوی این وسایل نقلیه به صورت برقی باز و بسته می‌شود.
  • در تیگوی 7 از چراغ‌های سر تا سری استفاده شده اما این ویژگی در تیگوی 8 پرو مشاهده نمی‌شود.
  • موتورهای توربوی آنها با ظرفیت 1 و نیم لیتری تولید شده است.

مقایسه آپشن‌ها و مهمترین تغییرات تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

تغییرات ظاهری تیگوی 7 پرو از مهمترین مواردی است که در مقایسه آن با تیگو  8 مورد بررسی قرار می‌گیرد. این ویژگی‌های سبب ایجاد تفاوت‌هایی در خودروهای پرو شده است.

 

آپشن‌ها و مهمترین تغییرات تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو

 

بررسی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

سیستم ایمنی فعال این خودروها نیز به دقت مورد بررسی قرار گرفته و کیفیت و کارایی آنها در این بخش ارزیابی می‌شود. سپند خودرو اجزای فنی هر یک از این وسایل نقلیه را نیز بررسی می‌کند.

تصاویر خودروی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

در این بخش برخی از تصاویر مربوط به بخش‌های فنی و اتاق این وسایل نقلیه را مشاهده می‌کنید. با در نظر گرفتن این تصاویر تصمیم بهتری برای خرید این خودروها می‌گیرید.

ویدیوی خودروی تیگو7 پرو و تیگو8 پرو

سپند خودرو به جزییات این وسایل نقلیه توجه ویژه‌ای دارد و به همین خاطر ویدیوهایی از بخش‌های داخلی و خارجی آن منتشر کرده است.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی