مزدا 3 جدید با فرمول جادویی

فروش اقساطی مزدا 3

در بحث خودروهای اسپرت و جوان پسند معیارهای خاصی مد نظر این گروه می باشد که هر شرکت خودروسازی با در نظر گرفتن آنها سعی در جلب مخاطبان دارد. جمع و جور بودن، قابلیت‌های دینامیکی مناسب، جذابیت بصری و در نهایت امکانات رفاهی همچون سیستم صوتی قدرتمند از مهم ترین ویژگی هایی هستند که هر جوانی در انتخاب خودروی خود به آن دقت خواهد کرد. ناگفته پیداست که مزدا 3 با در نظر گرفتن تمامی این موارد از این فرمول جادویی استفاده کرده است. خودرویی با چهره جذاب، ابعاد مناسب، امکانات قابل قبول در کنار پیشرانه‌ای مناسب برای سفرهای شهری. مزدا 3 جدید نیز با تکمیل جذابیت های جا مانده در طراحی، در کمال قدرت و زیبایی وارد بازار شد. این خودرو در ایران نیز فروش فوق العاده ای داشت و با آغاز شرایط فروش اقساطی مزدا 3 جدید، تعداد بسیاری از جوانان اقدام به خرید این خودرو نمودند.

مزدا 3 جدید و جذابیت های جدید تر

با گذشت 4 سال از عرضه ی دومین نسل مزدا 3 در بازار جهانی هنوز هم این خودرو جذابیت روزهای اولیه اش را حفظ کرده است و با تولید سومین نسل از مزدا 3 گروه بهمن هنوز هم برنامه ای برای مونتاژ یا عرضه این خودرو ارائه نکرده است.
چهره ی نسل دوم این خودرو، جذاب تر و مدرن تر از نسل نخست طراحی شده است. حالت طراحی چراغ‌های جلو و برآمدگی های بدنه کاراکتری کاملا ژاپنی دارد.لازم به ذکر است مزدا 3 در2 مدل سدان و‌هاچ‌بک 5 درب تولید شده است. در نمونه سدان، طول خودرو برابر با 4595 میلی‌متر و طول  ‌هاچ‌بک 9 سانتی‌متر کوتاه‌تر می باشد.با نگاه کردن به خطوط طراحی متوجه می شویم که خط کمر بالایی دستگیره‌های در‌ها را نیز در بر گرفته و خط برآمده ای در بخش پایینی در‌ها، تکمیل‌کننده نمای جانبی خودرو شده است. اگرچه که دماغه پایین حس پویایی را به بیننده منتقل می‌کند اما همین المان در کنار ارتفاع نسبتا زیاد پروفیل کلی و البته صندوق عقب کوتاه و قد بلند، باعث ایجاد حالتی عجیب شده است البته این ارتفاع زیاد به معنای بد ترکیب بودن خودرو نیست. در بخش عقب نیز ردپای المان‌های طراحان ژاپنی دیده می‌شود؛ چراغ‌های نازک و البته با ترکیب رنگ خاص محصولات جدید مزدا صحت این موضوع را تایید می کند. در پایان باید به این موضوع اشاره کرد که به دلیل مونتاژ این خودرو در ایران، قطعات ظاهری مزدا 3 با قیمت‌های مناسب حتی ارزان‌تر از قطعات نسل گذشته این خودرو عرضه می‌شوند.

مزدا  3 با همان آپشن هایی که واقعا نیاز دارید.

این خودرو  اسباب‌بازی اضافه‌ و نا کارآمدی برای خود‌نمایی ندارد. البته این حرف به این معنی نیست که می خواهیم منکر جذابیت برخی آپشن‌ها مانند نورپردازی داخلی، جا لیوانی‌های مخفی و امثال آنها شویم؛ اما واقعیت این است که این آیتم ها پس از مدتی عادی می‌شوند. سیستم صوتی این خودرو از امکانات حائز اهمیت برای قشر جوان به حساب می‌آید؛ در همین راستا در 2 تیپ نخست این خودرو از اجرا کننده CD به همراه 4 بلندگو و در نمونه فول آپشن از سیستم صوتی حرفه ای با نمایشگر به صورت سفارشی و 6 بلندگوی کیفیتی استفاده شده است. سیستم تهویه مطبوع خودکار به اضافه گرمکن صندلی‌های جلو در 5 حالت ، روکش چرم فرمان، حالت تلسکوپی فرمان، کروز کنترل،کامپیوتر سفری با اعلام لحظه‌ای مصرف سوخت در 100 کیلومتر و قابلیت تنظیم دستی عمودی نور چراغ‌های جلو با در نظر گرفتن 3 حالت مجزا از جمله امکانات این خودرو به شمار می آید و تا همین جای کار کاملا مشخص است که سرنشینان این خودرو از رفاه مناسبی برخوردار خواهند بود.

قیمت مزدا 3 جدید

مزدا 3، هیوندای النترا، کیا سراتو و یا MG6 سدان‌های جمع و جور شهری هستند که این روزها در بازار کمتر از 140 میلیون تومان خودنمایی می کنند اما به هیچ وجه معلوم نیست که کدام بهتر هستند. مزدا 3 با توجه به قیمت بالا و کاذب و از طرفی چهره کهنه، این روزها همچون گذشته مورد توجه قرار نمی‌گیرد اما مزدا 3 جدید و خوش قیافه پتانسیل لازم برای دستیابی به بازاری خوب دارد. محصولات ژاپنی دارای استهلاک بسیار پایین و دوام خوبی می باشند؛ المانی قدرتمند که باعث می‌شود خودروی شما تنها با سرویس‌های دوره‌ای و تعویض روغن سرحال باقی بماند. با توجه به همین ویژگی این خودرو با استقبال خوبی مواجه شد و همچنان فروش اقساطی مزدا توسط شرکت های گوناگون برای اکثر مردم فراهم می باشد.

بدون دیدگاه برای “ مزدا 3 جدید با فرمول جادویی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *