ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی جی ۳ هاچ بک - سپند خودرو

جک توجوی هاچ بک
جی ۳ هاچ بک
جی ۳ هاچ بک

خرید اقساطی جی ۳ هاچ بک

یکی از خودرو های فعال چینی در زمینه خودرو سازی کمپانی جک توجوی می باشد که این مدل از خودرو خود را با بدنه سدان و هاچ بک تولید کرده است.  جک جی 3 هاچبک 1299 سی سی بهره میگیرد و مناسب مصارف شهری می باشد. قیمت مناسب جک توجوی هاچ بک و ابعاد مناسب این خودرو در کنار مصرف بهینه سوخت موجب محبوبیت این خودرو شده است. سپند خودرو در زمینه  فروش اقساطی جک توجوی هاچ بک به هموطنان عزیز خدمت رسانی میکند.
برخی فعالان حوزه خودرو در توصیف این خودرو گفته اند فریبنده ساخته شده است . این توصیفی است از خودرو توجوی (JAK-A-class) در اولین حضورش که در نمایشگاه چنگ دو چین به نمایش درآمد . خودرو توجوی در دو نسخه هاچ بک و سدان توسط کمپانی جک موتورز ساخته شده است . در سال ۲۰۰۸ این خودرو در فهرست نمایشگاه چنگ دو ، چین عنوان ” خودرو جدید مافوق انتظار” را از آن خود کرد. سپند خودرو در زمینه  فروش اقساطی جک توجوی هاچ بک به هموطنان عزیز خدمت رسانی میکند.

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی جک جی 3 هاچبک ؛ 50 درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی طی اقساط حداکثر 24 ماهه تسویه نمایند.