ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی نیسان تیانا - سپند خودرو

نیسان تیانا
نیسان تیانا
نیسان تیانا

خرید اقساطی نیسان تیانا

یکی از خودرو های شرکت نیسان تیانا می باشد که با نام های مختلفی در کشور مختلف شناخته می شود. این خودرو دارای 3 نوع موتور در کشور های مختلف است که خودرو های وارداتی به داخل کشور دارای موتور 2.4 لیتری می باشد. شرکت ژاپنی نیسان برای افزایش فروش خودرو های خود امکانات مختلفی در نیسان تیانا ایجاد کرده است و محصولات خود را با قیمت مناسب و به صورت فول آپشن تولید می کند. شرکت سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی نیسان تیانا به هموطنان عزیز خدمت رسانی میکند.
نیسان تینا خودرویی است که برای نخستین‌بار در سال 2003 و در ژاپن رونمایی شد. نسل اول این خودرو در فاصله سال‌های 2003 تا 2008 به تولید می‌رسید اما نسل دوم آن‌ که نسبت به گذشته کمی کوچک‌تر شده بود، در سال 2009 معرفی شد. در حال حاضر و در سال 2016 نسل دوم  این خودرو موجود می باشد و امید است شرکت نیسان فیس لیفت های جدیدی از این خودرو را در سال جدید روانه بازار کند.

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی نیسان تیانا ؛ 50 درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی طی اقساط حداکثر 24 ماهه تسویه نمایند.