ساعت کار : شنبه تا پنج شنبه - 9 الی 17:30

شعبه نمایشگاهی:میدان رسالت، خیابان هنگام نرسیده به فرجام پلاک 76

شعبه مرکزی:خیابان شریعتی،نرسیده به میدان قدس،برج نگین الهیه،واحد 601

فروش اقساطی تیبا ۲ - سپند خودرو

فروش اقساطی تیبا ۲
فروش اقساطی تیبا ۲

خرید اقساطی تیبا ۲

شرکت سپند خودرو افتخار فروش اقساطی تیبا ۲ با تحویل فوری را دارد.

 سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی تیبا ۲ مبلغ ۴۰ تا ۵۰ درصد ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند.

mizan-aghsat

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی تیبا ۲ :

– دسته چک
– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)
– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

لطفا کلیک کنید مزایای خرید اقساطی از مجموعه سپند خودرو

لطفا کلیک کنید سوالات متداول

لطفا کلیک کنید ارتباط با ما

شرکت سایپا برای ایجاد تنوع در محصولات خود یکی از خودرو های خود به نام تیبا را  با بدنه هاچ بک تولید کرده است. تیبا 2 خودرویی زیبا و دارای ابعاد مناسبی است و رنگ های متنوع از فروش مناسبی برخوردار بوده است. تیبا که نام شرکتی آن مینیاتور نیز می باشد با ورود خود بر برادر خود تیبا نیز پیروز شد. با توجه به توجه مردم به محصولات سایپا به دلیل بهره وری از قیمت مناسب, شرکت سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی تیبا 2 به هم وطنان خدمت رسانی میکند.
تیبا در سال 89 وارد کشور شد. این خودرو که بر روی  پلت‌فرم ارتقا یافته پراید ساخته شده است, ظاهری بین ریو و پراید را دارد. تیبا 2 نیز بر روی مدل پایه ای تیبا ساخته شده است با این تفاوت که صندوق عقب در این خودرو وجود ندارد.

شرایط فروش اقساطی تیبا ۲