اگر به بازار خودرو در ایران نگاهی بیندازیم همواره این مسئله به فور دیده شده است، که قیمت خودرو در نوسان بوده و چه بسا با افزایش ناگهانی روبرو بوده است. این موضوع را کاملا زمانی که در حال و هوای عید بودیم مشاهده کردیم. در این بین خودرو های چینی نیز به دلیل قیمت مناسب به نسبت کارایی و عملکرد خود توانسته است، بازار خوبی داشته باشد. هر چند قیمت آن ها در ایران پیش از مقدار واقعی خود می باشد. کمپانی های همچون مدیران خودرو با ارائه شرایط ویژه برای فروش اقساطی خودرو های چینی و به عبارتی محصولات خود این امکان را مهیا ساخته است، با پرداخت مبلغی تحت عنوان پیش قسط افراد اقدام به خرید خودرو های چینی کنند.

 

شرایط فروش اقساطی خودروهای چینی

در فروش اقساطی خودرو های چینی همانگونه که از نام آن پیدا است، شما تمام مبلغ خودرو را به صورت اقساطی پرداخت خواهید نمود‌. در این طرح ۳۰ و یا ۴۰ درصد از قیمت کل ماشین را پرداخت خواهید نمود و مابقی قسط بندی خواهد شد. همین مسئله منجر شده که افرادی بسیاری چنین خریدی را خرید بدون پول نقد قلمداد کنند. سپند خودرو موضوع مقاله خود را به فروش اقساطی خودرو های چینی ۱۴۰۱ اختصاص داده است. از اینرو اگر به دنبال اطلاعاتی در این خصوص هستید، تا انتها همراه ما باشید.

 

همچنین بخوانید:  فروش اقساطی جک S5 ، فروش اقساطی کوییک ، فروش اقساطی هایما s5

 

خودرو های چینی در بازار ایران

در ابتدای خودرو های چینی در ایران طرفداران بسیاری نداشت. چرا که از کیفیت بالای برخوردار نبود و پیس از عرضه با اعتراضات بسیاری روبرو شد. ولیکن در طی چند سال اخیر به دلیل همکاری که با بهترین و معتبر ترین کمپانی های جهان داشته است. توانسته است خودرو های تولید کند که امکانات بسیار داشته و در گروه زیباترین خودرو های آسیایی قرار گیرد. روند تولید خودرو های چینی به این صورت است که در تلاش است، خودرو های بسازد که ظاهر و امکانات مشابه با یکی از کمپانی های معتبر نظیر تویوتا، کیا  و یا هیوندا داشته باشد.

قیمت خودروهای چینی در بازار ایران

ولیکن قیمت به صرفه تری نسبت به آن ها دارد که همین موضوع سبب برتری خودرو های چینی در رقابت با برند های معتبر دنیا در ایران شده است. این نکته را خاطر نشان کنیم که قیمت خودرو های خارجی نوسان دارد؛ و از معایب آن می توان با بازار دست دوم خودرو های چینی اشاره نمود که عملکرد ضعیفی دارد.

خودرو های چینی در بازار ایران

نکاتی به طرح فروش اقساطی خودرو های چینی

مطلب را با این عنوان که طرح فروش اقساطی خودرو های چینی کلید خودرو آغاز می نماییم. ولیکن با مشاهده این عنوان شاید این سوال برای شما پیش آید که قیمت خودرو های چینی در بازار چقدر است؟ شرایط ثبت نام چگونه است؟ موعد تحویل خودرو چه زمانی است؟ در پاسخ به چنین سوالاتی بایستی مطرح نماییم که با مطالعه بخش نامه ای که در هر دفعه از سوی مدیران خودرو اعلام می گردد میتوان جواب این سوالات رسید. در زیر به یک نمونه از این طرح ها اشاره خواهیم نمود.

نحوه فروش اقساطی خودرو های چینی

بر اساس بخش نامه ی که در فرودین ۱۴۰۱ منتشر گردید. خودرو های چینی نظیر ایکس ۳۳، ایکس ۲۲ و ایکس ۲۲ پرو که در گروه خودرو های ام وی ام قرار دارد. همچنین خودروهای دیگر نظیر آریزو ۶، تیگو ۷ که در دسته محصولات چری جای می گیرد در اقساط تا ۶۰ ماه به متقاضیان ارائه می گردد. شما می توانید در اقساط دوازده ماهه، بیست و چهار ماه، سی و شش، چهل و هشت و شصت ماه بعد از پرداخت پیش بها باقی مبلغ را قسط بندی نمایید که انتخاب آن بر عهده خودتان خواهد بود. زمان تحویل خودرو در این بخش نامه سی و چهل و پنج روز کاری درج شده است.

نحوه فروش اقساطی خودرو های چینی

کلام پایانی

اولین موردی که در خودرو های چینی به چشم می خورد ظاهر زیبا و به روز این خودرو ها می باشد. در کنار این مورد قیمت مناسب آن نسبت به خودرو های کره ای موجب شده است، انتخاب افراد بسیاری باشد. علاوه بر این مورد شرایط اسقاطی که برای خودرو های چینی در نظر گرفته شده است این خودرو ها را به یک گزینه ایده ال تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش اقساطی خودرو های چینی به سایت سپندخودرو مراجعه کنید و با ارتباط با مشاوران ما  تصمیم  خود را نهایی کنید.