پژو 207 آی در حال حاضر آخرین فرزند از خانواده پژو می باشد. در این خودرو سعی بر آن شده تا تمامی نقاط ضعف مربوط به محصولات قبلی از بین برود تا محصولی بی نقص ارائه شود، هرچند همیشه با توجه به تنوع سلیقه ها مواردی هست که باب میل برخی خریداران نباشد. فروش اقساطی ایران خودرو طبق سنوات گذشته باز هم با استقبال خوبی مواجه شد، در این مقاله به بررسی شرایط ارائه این خودرو می پردازیم.

ایران خودرو شرایط فروش ویژه نقدی برای پژو 207 آی را در تیرماه 96 اعلام کرد، در این گزارش قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو 47 میلیون تومان اعلام شده است. گروه صنعتی ایران خودرو پژو 207 آی را در قالب برنامه فروش ویژه نقدی تیرماه به بازار روانه کرد و این برنامه تکمیل ظرفیت شد، با این حال فروش ویژه ادامه پیدا کرد و با افزایش موجودی متقاضیان بیشتری نیز اقدام به ثبت نام برای خرید این خودرو نمودند.
پژو 207 آی اتوماتیک جدید ایران خودرو دارای رنگ بندی تقریبا کاملی است که شامل رنگ های نقره ای، سفید، مشکی، خاکستری، آبی کاسپین و قرمز دو پوششه می باشد، رنگ بندی سفارشی نیز با شرایط و قیمتی متفاوت انجام می شود.

قیمت حدودی این خودرو در نیمه ی دوم سال 96 حدود 49 میلیون تومان اعلام شده بود که با توجه به آپشن های مختلفی که بر روی آن قابل نصب است قیمت بالاتر نیز می رود. موعد تحویل خودرو 30 روزه در نظر گرفته شده است اما با توجه به تجربیاتی که از این شرکت داریم موارد بسیاری وجود دارند که ممکن است تحویل این خودرو را به تعویق بیندازند. در ادامه قواعد و ضوابط مهم شرایط فروش پژو 207 آی را ذکر می کنیم.

 

شرایط خرید و قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو

-ظرفیت ثبت نام خرید پژو 207 آی برای هر کد ملی، یک دستگاه می باشد.
– امکان ثبت نام تنها برای مشتریان حقیقی فراهم شده است و ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نمی باشد.
– شرکت ایران خودرو می تواند طی ارائه شرایط فروش و ثبت نام، با تکمیل ظرفیت فروش خودرو نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.
– حق انصراف برای مشتری پس از عقد قرارداد از بین می رود .
– تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نیست.
– سقف ثبت نام به معنای این می باشد که در هر نمایندگی برای حداکثر یک دستگاه امکان ثبت نام وجود خواهد داشت.
با توجه به شرایط ذکر شده و آمار فروش پژو 207 آی در نیم سال دوم سال 96، پیش بینی می شود این خودرو همچنان ظرفیت لازم در جهت برگزاری شرایطی خاص برای فروش اقساطی پژو 207 آی 97 را دارد.

پژو 207 آی اتوماتیک با موتور TU5 و توانی معادل با 105 اسب بخار دارای قوای فنی مناسبی است و آپشن هایی نظیر سیستم مولتی مدیا 7 اینچی لمسی، طرح جدید برای فرمان خودرو که کلیدهای کنترلی را شامل می شود، سیستم رهیاب، کروز کنترل و سنسور و دوربین عقب بر روی آن قابل سفارش است. امکان دارد در سال 97 برخی از این ویژگی ها به عنوان امکانات پایه به نسخه ی اصلی این خودرو اضافه شود و قیمت تمام شده ی آن بالاتر رود. ایران خودرو در برخی محصولات خود که سالیانه به روز رسانی می شوند تغییراتی جزیی اعمال می کند و با آپشن های بیشتر تحت عنوان خودروهای سال به فروش می رساند. محبوبیت خوروهای خانواده پژو نیز به این شرکت زمینه ی مناسبی در جهت اجرای چند فیس لیفت داد و از زمان تولید پژو 206 تا به حال خودروهای زیادی از این خانواده با کابین ها و طرح های جدید به بازار وارد شده اند.

گفتنی است که ایران خودرو نوع دقیق گیربکس مورد استفاده برای این مدل را هنوز اعلام نکرده است اما براساس گزارشات ظاهرا این گیربکس تفاوتی با گیربکس سری قبلی پژو 206 و پژو 207 اتوماتیک ندارد و از همان نوع AL4 انتخاب شده است.