فروش خودرو های سبک و سنگین از فروش های پر سود و درآمد می باشد. به همین خاطر افراد زیادی مشتاق به کار در زمینه ی فروش خودرو ها می باشند.

یکی از شرکت هایی که خودرو هایش در میان مردم محبوبیت بسیاری دارد؛ شرکت مدیران خودرو است. این شرکت بزرگ تنها در زمینه ی فروش خودرو های سبک و سنگین فعالیت نمی کند؛ بلکه در عرصه ی تولید خودرو های وارداتی و داخلی نیز سابقه ی درخشانی ایفا کرده است.

شرکت مدیران خودرو، محصولات خود را اغلب با فروش اقساطی خودرو به مشتریان عرضه می دهد. فروش اقساطی باعث شده روز به روز مشتریان بیشتری خواهان محصولات این شرکت باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش اقساطی مدیران خودرو در سال آتی با ما همراه باشید.

فروش اقساطی خودرو

مخارج و درآمد تمامی افراد همانند یکدیگر نمی باشد. به همین خاطر خرید خودرو برای برخی از افراد سخت و دشوار است.

تولید کنندگان و فروشندگان در هر زمینه ای که فعالیت می کنند. از تولید و فروش محصولات و خدمات شان هدف های بسیاری دارند. هدف اصلی تمام تولید کنندگان و فروشندگان جلب رضایت مشتریان می باشد‌‌.

فروشندگان و تولید کنندگان زمانی می توانند، مشتریان بسیاری را به محصولات خود جذب کنند؛ که هم محصولات شان در درجه کیفی بالایی قرار داشته باشد و هم این که روش فروش محصول تنها به نفع فروشنده نباشد.

شرکت های فروش بایستی به این دو معیار توجهی ویژه داشته باشند. چرا که خودرو ها قیمت شان کمی نسبت به دیگر محصولات بالا تر است.

زمانی بازار فروش خودرو های وارداتی و داخلی از رونق بالایی بهره مند می شود، که فروشندگان خودرو با فروش اقساطی خودرو هایشان خرید را برای مشتریان راحت و آسان کنند.

فروش اقساطی خودرو سبب شده تنها افراد ثروتمند جامعه توانایی خرید خودرو را نداشته باشند؛ بلکه قشر ضعیف و متوسط نیز توانایی خرید خودرو دلخواه شان را داشته باشند.

فروش اقساطی مدیران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

شرکت مدیران خودرو سعی کرده با اغدام شدن با شرکت های دیگر که در زمینه ی فروش خودرو ها فعال هستند؛ رونق بازار شان را افزایش دهند.

یکی از شرکت هایی که چندین سال است، با مدیران خودرو قرارداد بسته، شرکت سپند خودرو می باشد. سپند خودرو، برترین شرکت خصوصی ای می باشد، که در زمینه ی فروش خودرو های سواری فعالیت می کند.

قرارداد بستن با این شرکت به نفع دو سر قرارداد می باشد. چرا که شرکت سپند خودرو، شرکتی شناخته شده در بین مردم می باشد. به همین خاطر با اغدام شدن با شرکت مدیران خودرو، بازار هر دو شرکت سودی چشمگیر به دست می آورد.

به دلیل این که دو شرکت در زمینه ی فروش خودرو فعالیت می کنند؛ هر دو دارای شرایط فروش مختص به خود می باشند. اما به دلیل این که با هم دیگر قرارداد بسته اند؛ کمی شرایط فروش اقساطی خودرو فرق می کند.

زیرا بایستی شرایطی برای فروش اقساطی خودرو تعیین شود؛ که هر دو شرکت آن ها را قبول داشته باشند.

از شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو در سپند خودرو:

 • نباید خودرو ای به نام شخص خریدار ثبت شده باشد.
 • تکمیل فرم الزامی است.
 • بیمه ی بدنه ی خودرو اختیاری است.
 • تسویه ی تسهیلات قبل از پرداخت کامل پیش پرداخت

مزایای فروش اقساطی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو تنها در بازار های داخلی فعالیت نمی کند، بلکه در بازار های خارجی نیز فعالیت گسترده ای را ایفا می کند.

روز به روز، با گذر زمان فعالیت شرکت مدیران خودرو افزایش می یابد. چرا که بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان عرضه می کند.

این شرکت به دلیل شرایط فروش اقساطی خودرو هایش نیز در میان مردم محبوب شده است. چرا که شرایطی آسان، با مزایای بالا برای فروش خودرو هایش تعیین کرده است.

برخی از مزایای فروش اقساطی مدیران خودرو:

 • ثبت سند با نام خریدار
 • انجام مراحل اداری و ثبتی خودرو در بازه ی زمانی کوتاه
 • تحویل فوری خودرو
 • خرید خودرو با شرایط فروش اقساطی دلخواه
 • خرید خودرو با قیمت های پایین تر از بازار

دلایل پر رونق بودن فروش اقساطی مدیران خودرو

فروشندگان و شرکت های فروش با دانستن دلایل پر رونق بودن فروش اقساطی خودرو می توانند پیشرفت زیادی کنند. چرا می توانند با در نظر گرفتن این دلایل، عیب و نقص های شرکت خود را بر طرف کنند.

از دلایل پر رونق بودن فروش اقساطی مدیران خودرو:

 1. امکان خرید خودرو برای تمامی افراد جامعه
 2. تعویض خودرو های فرسوده با خودرو های صفر
 3. قسط بندی کردن هزینه ی خودرو
 4. فروش خودرو های داخلی و وارداتی به صورت اقساطی