تاخیر در تحویل پژو 2008

 طبق اخبار رسیده این حدس زده می شود که بروز مشکلاتی در تولید پژو 2008سبب شده تا با تاخیر در تحویل پژو 2008 رویرو شویم. با وجود اینکه تحویل پژو 2008 از شهریور ماه امسال باید آغاز شود اما گویا هنوز سالن مخصوص تولید آن در شرکت ایران خودرو حتی هنوز افتتاح و راه اندازی نیز نشده است.

تاخیر در تحویل پژو 2008

طبق برنامه سالانه تولید این خودرو ، تولید ماهانه ۱۵۰۰ دستگاه و سالانه ۱۶ هزار دستگاه است اما فعلا ایران خودرو تنها ۵۰ خودرو را مونتاژ کرده است که آن ها هم نه در خط تولید ۲۰۰۸ بلکه در خط تولید پژو پارس مونتاژ شده اند!
مشکل دیگری که در برنامه ی تولید پژو ۲۰۰۸ به وجود آمده این است که برنامه ی تولید ابتدایی این خودرو بر مبنای ۲۰ درصد داخلی سازی قطعات بوده اما هنوز هیچ قطعه ای از این خودرو در ایرانی نیست و پیش بینی می شود که ایران خودرو به صورت موقتی فعلا اقدام به استفاده از قطعات وارداتی کند.
حال باید منتظر ماند و دید آیا ایران خودرو خواهد توانست به وعده ی تحویل این خودرو در شهریور ماه اقدام کند یا نه؟

بر گرفته از سایت خودرو بانک

2 دیدگاه برای “ تاخیر در تحویل پژو 2008”

 1. حسن قلی یوسفیپاسخ دادن

  سلام من شهرستان هستم وکارمندهستم برای خرید و عقد قرارداد برای پژو۲۰۰۸چه مراحلی را باید انجام بدهم.واین خودرو موجود دارید؟ممنون

  1. سپند خودروپاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   ابتدا با مشاورین شرکت تماس بگیرید تا شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸ را برای شما شرح دهند و مدارک مورد نیاز را اعلام کنند. پس از تکمیل مدارک به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *